Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

In Memoriam: Ludvik Filo (1949 - 2021)
7. januar 2021

Ludvik Filo je bil predsednik kluba od 1980 do 1984 in v devetdesetih letih funkcionar kluba. Fotografija je nastala septembra 2018. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

V 72. letu je umrl nekdanji predsednik in funkcionar Mure Ludvik Filo. Predsedniško funkcijo je opravljal v obdobju od 1980 do 1984, v devetdetih letih prejšnjega stoletja pa je bil funkcionar kluba.

Ohranili ga bomo v trajnem spominu.

Funkcionarji Mure v devetdesetih letih prejšnjega stoletja. Od leve: Slavko Osterc, Mirko Babič, Jože Karoli, Ludvik Filo, Tibor Cigüt, Milan Mörec, Milan Koblencer in Anton Slavic. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Franc Bobovec

Ludvik Filo na glavni tribuni stadiona Fazanerija leta 2018. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si