Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Mura in Black Gringosi donirali več kot 2 toni prehrambenih izdelkov
17. december 2020

Nogometna šola Mura je v sodelovanju z navijaško skupino Black Gringos olajšala praznike 100 družinam, varni hiši in zavetišču za živali Mala hiša. Foto: NŠ Mura

Pandemija koronavirusa je številne socialno šibke pahnila še bolj na obrobje družbe. Zato so v klubu z navijaško skupino Black Gringos stopili skupaj in prispevali več kot 2 toni prehrambenih izdelkov ter pripravili pakete za 100 pomurskih družin. S paketi so olajšali decembrske dni tudi stanovalcem v varni hiši, niso pa pozabili niti na živali. Zavetišču za živali Mala hiša so donirali 300 kilogramov hrane za pse in mačke.

»Mura je več kot zgolj nogometni klub in to želimo potrditi tudi s tovrstnimi akcijami. Z našo navijaško skupino Black Gringos odlično sodelujemo in to dakazujemo tudi pri tej akciji. Z veseljem pomagamo tistim, ki to potrebujejo. Veselja in občutka pripadnosti tako ne delimo zgolj na zelenicah, ampak tudi izven njih. Upamo, da bodo prazniki za te družine mirnejši in da bomo vsi zdravi in z optimizmom vstopili v leto 2021,« je ob predaji paketov povedal predsednik NŠ Mura Robert Kuzmič.