Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Mura izgubila z Akhmatijem
3. februar 2020

Nogometaši Mure so odigrali prvo prijateljsko tekmo na turških tleh. Njihov nasprotnik je bil Akhmat Grozny, ki je zmagal z 2:1. Naslednjo tekmo bodo črno-beli igrali danes proti skopskemu Vardarju, katerega barve brani Filip Gačevski iz Rakičana, ki je svojo nogometno pot pričel pri Muri. V članskem moštvu je debitiral leta 2008 ter zbral 18 nastopov.

V Ekipi pišejo tudi o Andriji Filipoviću, ki je v petek, 31. januarja postal član Mure, pogodbo pa je podpisal do 31. decembra 2022.