Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Poraz Mure na Ptuju
15. avgust 1934

Nogometaši Mure so v sredo, 15. avgusta 1934, gostovali na Ptuju pri istoimenskem klubu. Zmagal je Ptuj s 4:1 (2:1).

Tekma je bila zelo groba in po poročilih iz medijev, sodniško zelo pristranska v korist Ptuja.

Pred tekmo sta se pomerili mladinska ekipa Mure in rezervna ekipa Ptuja. Zmagala je Mura z 0:1.

Opomba: Čeprav v medijih piše, da je bila tekma v čertek, je bila v sredo 15. avgusta 1934, na praznik Marijinega vnebovzetja.

IZ MEDIJEV