Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

S pogledom v prihodnost! Njim odslej še več priložnosti.
2. junij 2020

Fazanerijo zapustili štirje igralci. Foto: EKipaSN

V Ekipi pišejo o tem, da so Muro zapustili štirje igralci: Dean Šafarić, Andrija Bubnjar, Fejsal Mulić in Aleksandar Bogdanović.

Športni direktor Denis Rajbar je dejal, da bodo več pozornosti posvečali doma vzgojenim nogometašem. Prav tako je dejal, da se je ideja o akciji Mi smo Mura (karte za tekme brez gledalcev), rodila v gostilni, ko so ga navijači spraševali ali bo klub prodajal karte za tekme brez gledalcev.

Dotaknil se je tudi dveh zaporednih tekem z Aluminijem. Mura bo na obeh tekmah igrala na zmago in ne bo bo nobenem primeru taktirizala.

Denis Rajbar je dejal še, da bo Renato Simić, ki je med zimskimi pripravami staknil hudo poškodbo, za največje napore nared oktobra.