Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Vid Štefanec s profesionalno pogodbo
15. julij 2020

Vid Štefanec leta 2020. Foto: Aleš Cipot/fotolens

Takoj po dopolnitvi 15. leta, podpis pogodbe z Muro. Vid Štefanec (roj. 11. 7. 2005) je postal najmlajši nogometaš s profesionalno pogodbo v vrstah čarno-bejlih. Obetavni vezist je minulo sezono začel v selekciji U15 in na 6 tekmah dosegel 5 zadetkov. V nadaljevanju je kljub temu da je bil najmlajši, postal eden ključnih členov kadetske selekcije, za katero je v 1. SKL odigral 14 tekem in se enkrat vpisal med strelce.

Standardni član mlajših reprezentančnih selekcij je tako naslednji v vrsti domačih talentov, na katerih želi klub graditi svojo prihodnost. Pogodba velja do 30. 6. 2023.

NE SPREGLEJTE

Vid Štefanec