Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Visoka zmaga proti Kapfenbergerju
13. januar 2021

Samsindin Ouro in Luka Bobičanec lovita igralca Kapfenbergerja. Foto: ksv1919.at

Mura je danes gostovala v Kapfenbergu, kjer je odigrala prvo pripravljalno tekmo pred nadaljevanjem prvenstva. Nasproti ji je stala 13. ekipa avstrijske druge lige, Kapfenbergerer. Zmagali so črno-beli z 1:5 (1:2).

Mura je tekmo, ki je bila odigrana na igrišču z umetno travo, odigrala z dvema različnima enajstericama in sicer:
- 1. polčas: Zalokar; Kous, Lovrić, Travner, Pucko; Ouro, Horvat; T. Cipot, Bobičanec, Klepač; Žižek.
- 2. polčas: Gyergyek; Karničnik, Maruško, Gorenc, Šturm; Kouter, Antolin; Filipović, Đurak; Maroša, K. Cipot.

Povedli so domačini za katere je v 12. minuti zadel bosanec Elvedin Herić. Nato so sledile minute Mure, ki je dosegla pet zadetkov. Uspešni so bili: Tio Cipot(18), Luka Bobičanec (41. iz 11m), Amadej Maroša (50. iz 11m), Kai Cipot (66.) in Kai Cipot (85.)

Nogometaši Mure so tekmo igrali na igrišču z umetno travo. Foto: Facebook KSV 1919

Gneča pred vrati Kapfenbergerja. Foto: ksv1919.at

Strelec zadetka za Muro Tip Cipot Foto: ksv1919.at