Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Z vlakom iz Ljubljane na proslavo desete obletnice kluba
12. junij 1934

Kot poročajo ljubljanski mediji, bo na prireditve Mure ob deseti obletnici kluba, peljal tudi posebni vlak iz Ljubljane. Vlak bo peljal 29. junija 1934. Odhod iz glavnega kolodvora bo ob 4. zjutraj, povratek iz Murske Sobote pa ob 21. uri. Cena vožnje in prehrane je 105 dinarjev za osebo.

IZ MEDIJEV