Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Zmaga proti mariborski Slaviji
24. maj 1936

V nedeljo, 24. maja 1936 je v Murski Soboti gostovala mariborska ekipa Slavija Pobrežje. Slavija je novo ustanovljen klub, ki je nastal po razpadu mariborske Svobode. Mura je dosegla visoko zmago, saj je zmagala s 6:1 (2:0).

Črno-beli so igrali v enaki postavi kot pred nekaj dnevi proti Dravi.

IZ MEDIJEV