Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

+/-
evropa
število tekem: 2
SKUPAJ
število tekem: 2
mura_logo.png
lazio.png

Najvišje zmage doma

Najvišje zmage doma

30. avgust 2012 (pred 9 leti), kvalifikacije za ligo Europa

Lazio : Mura 05 3 : 1

Najvišji porazi doma

23. avgust 2012 (pred 9 leti), kvalifikacije za ligo Europa

Mura 05 : Lazio 0 : 2

Najvišji porazi doma

Največ zadetkov v prvenstvu

Največ zadetkov v prvenstvu

VSE TEKME

Opomba: V tabeli so prikazane vse tekme (uradne in neuradne) med omenjenima nasprotnikoma. S klikom na naslov stolpca lahko spremenite urejenost podatkov.

Legenda: št. t. - zaporedna številka tekme, ZNP - zmaga, neodločeno, poraz, - uradna tekma, - pripravljalna oz. prijateljska tekma

št. t. tekma rezultat ZNP

30. avgust 2012, kvalifikacije za ligo Europa