Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

+/-
evropa
število tekem: 1
SKUPAJ
število tekem: 1
mura_logo.png

Najvišje zmage doma

Najvišje zmage doma

Najvišji porazi doma

24. september 2020 (pred 1 letom), kvalifikacije za ligo Europa

Mura : PSV Eindhoven 1 : 5

Najvišji porazi doma

Največ zadetkov v prvenstvu

Največ zadetkov v prvenstvu

VSE TEKME

Opomba: V tabeli so prikazane vse tekme (uradne in neuradne) med omenjenima nasprotnikoma. S klikom na naslov stolpca lahko spremenite urejenost podatkov.

Legenda: št. t. - zaporedna številka tekme, ZNP - zmaga, neodločeno, poraz, - uradna tekma, - pripravljalna oz. prijateljska tekma

št. t. tekma rezultat ZNP

24. september 2020, kvalifikacije za ligo Europa