Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

+/-
evropa
število tekem: 2
SKUPAJ
število tekem: 2
mura_logo.png
Stade_Rennais_FC_web.png

Najvišje zmage doma

Najvišje zmage doma

4. november 2021 (pred 10 meseci), Evropska konferenčna liga

Stade Rennais : Mura 1 : 0

Najvišji porazi doma

21. oktober 2021 (pred 11 meseci), Evropska konferenčna liga

Mura : Stade Rennais 1 : 2

Najvišji porazi doma

Največ zadetkov v prvenstvu

Največ zadetkov v prvenstvu

VSE TEKME

Opomba: V tabeli so prikazane vse tekme (uradne in neuradne) med omenjenima nasprotnikoma. S klikom na naslov stolpca lahko spremenite urejenost podatkov.

Legenda: št. t. - zaporedna številka tekme, ZNP - zmaga, neodločeno, poraz, - uradna tekma, - pripravljalna oz. prijateljska tekma

št. t. tekma rezultat ZNP

4. november 2021, Evropska konferenčna liga