Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Aleksandar Bogdanović

Leto rojstva
1999
Država
Srbija
igralni položaj
obramba
Številka dresa
Prvi nastop
Zadnji nastop
Nastopi / zadetki v prvenstvu
Nastopi / zadetki v pokalu
Podrobna statistika

Opomba: Vsa statistika velja za prvenstvene (vse lige), pokalne (NZS, MNZ) in evropske tekme. Prijateljske tekme niso vključene.

Nastopi in zadetki

Legenda: nastopi / zadetki

prvenstvo pokal evropa skupaj
skupaj 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0

Zadetki na tekmo

prvenstvo
pokal
evropa

Nastopi

Zadetki

od tega enajstmetrovk

Avtogoli

Tekme

• 0 krat v začetni enajsterici
  • 0 krat pričel med rezervami
  • 0 krat vstopil s klopi
  • 0 krat bil zamenjan

Ko je Aleksandar Bogdanović igral je Mura

• 0 krat zmagala (Z)
  • 0 krat igrala neodločeno (N)
  • 0 krat izgubila (P)
  • razmerje zmag: 0%
  • klubsko razmerje zmag:
    (Z:607 / N:268 / P:420) 46.87 %

Časovnica dogodkov na tekmah

Legenda: zadetki, rumeni kartoni, rdeči kartoni, bil zamenjan, vstopil s klopi

• 1 - 15 min

• 16 - 30 min

• 31 - 45 min

• 46 - 60 min

• 61 - 75 min

• 76+ min

Aleksandar Bogdanović (roj. 5.3.1999) se je med črno-bele preselil iz portugalskega prvoligaša Portimonense, katerega član je bil leto in pol. 188 centimetrov visoki nogometaš lahko igra na položaju centralnega in desnega bočnega branilca. Nekdanji kadetski reprezentant Srbije je bil pred selitvijo na Portugalsko član mlajših selekcij Crvene Zvezde. Podpisal je polletno pogodbo z možnostjo podaljšanja še za tri leta.