Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. V kolikor opazite napačen podatek ali posedujete kakršenkoli podatek, ki ni objavljen, vas prosimo, če nam ga pošljete. Lahko je to časopisni izrezek, fotografija, vstopnica s tekme ... Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Fejsal Mulić

Leto rojstva
1994
Država
Srbija
igralni položaj
napad
Številka dresa
Prvi nastop

3. avgust 2019 (pred 1 letom), Prva liga Telekom Slovenije

Mura : Maribor 1 : 1

Zadnji nastop

10. november 2019 (pred 1 letom), Prva liga Telekom Slovenije

Mura : Aluminij 2 : 4

Nastopi / zadetki v prvenstvu
Nastopi / zadetki v pokalu
Podrobna statistika

Opomba: Vsa statistika velja za prvenstvene (vse lige), pokalne (NZS, MNZ) in evropske tekme. Prijateljske tekme niso vključene.

Nastopi in zadetki

• 2 krat bil zamenjan

Ko je Fejsal Mulić igral je Mura

• 8 krat zmagala (Z)
  • 6 krat igrala neodločeno (N)
  • 3 krat izgubila (P)
  • razmerje zmag: 47.06 %
  • klubsko razmerje zmag:
    (Z:489 / N:241 / P:356) 45.03 %

Časovnica dogodkov na tekmah

Legenda: zadetki, rumeni kartoni, rdeči kartoni, bil zamenjan, vstopil s klopi

• 1 - 15 min

• 16 - 30 min

• 31 - 45 min

• 46 - 60 min

• 61 - 75 min

• 76+ min
Kronološki zapisi

1 Fejsal Mulić v Velež? (29. junij 2020)

2 S pogledom v prihodnost! Njim odslej še več priložnosti. (2. junij 2020)

3 Slovo štirih (1. junij 2020)

Fejsal Mulić v Velež?
Datum: 29. junij 2020

Fejsal Mulić, ki je v sezoni 2019/2020 nosil dres Mure bo kariero najverjetneje nadaljeval v Mostarju pri Veležu. Fejsal je eden izmed štirih igralcev, ki jim je 1. junija potekla pogodba z Muro, klub pa je z igralci ni podaljšal.

Velež išče napadalca, potem ko je njegove vrste zapustil Nusmir Fajić. Nusmir je bil igralec Mure v sezoni 2011/2012 in 2012/2013, v 56. tekmah pa je dosegel kar 27 zadetkov.

S pogledom v prihodnost! Njim odslej še več priložnosti.
Datum: 2. junij 2020

V Ekipi pišejo o tem, da so Muro zapustili štirje igralci: Dean Šafarić, Andrija Bubnjar, Fejsal Mulić in Aleksandar Bogdanović.

Športni direktor Denis Rajbar je dejal, da bodo več pozornosti posvečali doma vzgojenim nogometašem. Prav tako je dejal, da se je ideja o akciji Mi smo Mura (karte za tekme brez gledalcev), rodila v gostilni, ko so ga navijači spraševali ali bo klub prodajal karte za tekme brez gledalcev.

Dotaknil se je tudi dveh zaporednih tekem z Aluminijem. Mura bo na obeh tekmah igrala na zmago in ne bo bo nobenem primeru taktirizala.

Denis Rajbar je dejal še, da bo Renato Simić, ki je med zimskimi pripravami staknil hudo poškodbo, za največje napore nared oktobra.

Slovo štirih
Datum: 1. junij 2020

Mura se v nadaljevanje sezone podaja s štirimi nogometaši manj. Deanu Šafariću in Andriji Bubnjarju je potekla pogodba, s Fejsalom Mulićem in Aleksandrom Bogdanovićem dosegli sporazumno prekinitev pogodbe.

Od Mure se po treh letih poslavlja vratar Dean Šafarić. Črno-belim se je pridružil julija 2017, pred začetkom tekmovanja v drugi slovenski ligi. V dresu Mure je zbral 3 drugoligaške, 14 prvoligaških in 7 pokalnih nastopov. 27-letnemu Medžimurcu je s koncem maja potekla pogodba.

Pogodba je z včerajšnjim dnem potekla tudi 22-letnemu krilnemu igralcu Andriji Bubnjarju, ki je k Muri prišel pred začetkom aktualne sezone. V letošnji sezoni je odigral 18 prvoligaških tekem in se enkrat vpisal med strelce, v pokalnem tekmovanju pa je na treh tekmah dosegel dva zadetka.

Fejsal Mulić se od Mure poslavlja po sporazumni prekinitvi pogodbe. 203 centimetre visoki napadalec je k Muri prišel julija 2019 in v letošnji sezoni na 17 tekmah dosegel 4 zadetke. 14-krat je igral v Prvi ligi Telekom Slovenije, trikrat pa v pokalu. V vsakem tekmovanju je dosegel po dva gola.

Po štirih mesecih se od Fazanerije po sporazumni prekinitvi pogodbe poslavlja 21-letni branilec Aleksandar Bogdanović, ki v tem času pri Muri ni zbral nastopa.

Vsem se zahvaljujemo za doprinos k uspehom in jim želimo obilo sreče v nadaljnji karieri.

vrh