Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. V kolikor opazite napačen podatek ali posedujete kakršenkoli podatek, ki ni objavljen, vas prosimo, če nam ga pošljete. Lahko je to časopisni izrezek, fotografija, vstopnica s tekme ... Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Matko Obradovič

Leto rojstva
1991
Država
Hrvaška
igralni položaj
vratar
Številka dresa
Prvi nastop

12. september 2018 (pred 2 letoma), Pokal Slovenije

Mura : Rudar Velenje 1 : 0

Zadnji nastop

24. november 2020 (pred 6 urami), Prva liga Telekom Slovenije 2020/2021

Gorica : Mura 0 : 1

Nastopi / zadetki v prvenstvu
Nastopi / zadetki v pokalu
Podrobna statistika

Opomba: Vsa statistika velja za prvenstvene (vse lige), pokalne (NZS, MNZ) in evropske tekme. Prijateljske tekme niso vključene.

Nastopi in zadetki

• 0 krat bil zamenjan

Ko je Matko Obradovič igral je Mura

• 33 krat zmagala (Z)
  • 26 krat igrala neodločeno (N)
  • 20 krat izgubila (P)
  • razmerje zmag: 41.77 %
  • klubsko razmerje zmag:
    (Z:489 / N:241 / P:356) 45.03 %

Časovnica dogodkov na tekmah

Legenda: zadetki, rumeni kartoni, rdeči kartoni, bil zamenjan, vstopil s klopi

• 1 - 15 min

• 16 - 30 min

• 31 - 45 min

• 46 - 60 min

• 61 - 75 min

• 76+ min

Slike

Za tekmo Muro in Taborjem (13. junij 2020) je bilo prodanih že 5800 kart, kar je več kot je kapaciteta Fazanerije.

V Ekipi so objavili tudi intervju z Matkom Obradovičem, ki je spregovoril o svoji vrnitvi na igrišča (po dolgotrajni poškodbi), o prihajajočih izzivih, navijačih in prihajajočih tekmah z Aluminijem.

Skupna izjava Maribora in Mure o morebitnem prestopu Matka Obradovića.
Datum: 7. maj 2020

Maribor in Mura sta podala skupno izjavo v kateri sta med drugim pojasnila, da se ograjujeta od vseh posrednikov, ki širijo neresnične in zavajujoče informacije.

V žarišču zgodbe o morebitnem prestopu Matka Obradovića v Maribor
Datum: 6. maj 2020

Vprašanje o morebitnem prestopu Matka Obradovića v Maribor kot vse kaže ni več vprašanje. Matko Obradović je v Ekipi pojasnil, kako so ga prepričevali da se vrne v Maribor in zakaj je rekel ne.

Obradović pri nas uživa
Datum: 5. maj 2020

V Ekipi so objavili pogovor z Denisom Rajbarjem, ki pravi, da ni seznanjen z zanimanjem Maribora za Matka Obradovića. Obenem je dejal, da vodstvo kluba po končani pandemiji načrtuje obisk nogometnega kluba Salzburg. Cilj: spoznati delovanje kluba in uspešne prakse prenesti v naše okolje. Klub prav tako odlično sodeluje z zagrebškim Dinamom.

Njegovo srce je črno-belo
Datum: 4. maj 2020

Tako si zapisali v Ekipi, kjer so šli po sledi govoric, da je Matko Obradović postal prvi izbor Maribora za vratarsko mesto. Matko, ki se je v Mursko Soboto preselil ravno iz Maribora (v sezoni 2018/2019), je dejal, da je Mura klub, ki ga zelo ceni in s katerim bi rad "rasel". Matko je zavrnil Maribor in ostaja pri Muri.

Ob vrnitvi na Fazanerijo Matko Obradovič na vso moč
Datum: 15. april 2020

Po prestani operaciji dlanske kosti, se Matko Obradović počasi vrača. Ko bodo zaradi virusa Covid-19 sproščene mere in bo Fazanerija znova zaživela, bo vratar Mure lahko začel trenirati "na polno" in bo na voljo trenerju Anteju Šimundži.

Z napovedmi zdravnikov se nisem mogel sprijazniti
Datum: 21. marec 2020

Matko Obradovič je za tiskano izdajo časnika EkipaSN dal obsežen intervju.

Komaj čakamo, da vidimo, kjer smo, česa smo sposobni
Datum: 21. februar 2020

Nadaljevanje prvenstva se nezadržno približuje. Mura je pozimi kar precej dopolnila igralski kader, zato bo zanimivo videti kakšna bo pomlad in kako se bodo vklopili novinci. V ekipi je bilo govora tudi o Matku Obradovića, ki po besedah športnega direktorja Denisa Rajbarja zelo hitro napreduje po poškodbi dlani.

Matko Obradović v povabilu na kavo
Datum: 10. februar 2020

Matko Obradović je bil gost Ekipine rubrike Povabilo na kavo. Razkril je marsikaj zanimivega iz svojega življenja.

Marko Zalokar se je pridružil igralcem Mure na pripravah v Turčiji
Datum: 7. februar 2020

Nogometaši Mure se še vedno nahajajo na pripravah v Turčiji in po poškodbi Matka Obradovića, se je naš klub okrepil z Markom Zalokarjem. Marko se je že pridružil novim soigralcem. Pravi, da želi biti z Muro čim višje na lestvici in osvojiti pokal.

Nogometaši Mure so v Turčiji odigrali še drugo prijateljsko tekmo, tokrat s skopskim Vardarjem in ga premagali s 3:1. Medtem je Matko Obradović prestal operacijo v Turčiji, Marin Karamarko pa se je vrnil v Slovenijo na terapije. Vse bolj pa se zdi, da o Mura dobila novo ime v vratih.

vrh