Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. V kolikor opazite napačen podatek ali posedujete kakršenkoli podatek, ki ni objavljen, vas prosimo, če nam ga pošljete. Lahko je to časopisni izrezek, fotografija, vstopnica s tekme ... Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Vid Štefanec

Leto rojstva
Država
igralni položaj
sredina
Številka dresa
Prvi nastop
Zadnji nastop
Nastopi / zadetki v prvenstvu
Nastopi / zadetki v pokalu
Podrobna statistika

Opomba: Vsa statistika velja za prvenstvene (vse lige), pokalne (NZS, MNZ) in evropske tekme. Prijateljske tekme niso vključene.

Nastopi in zadetki

Legenda: nastopi / zadetki

prvenstvo pokal evropa skupaj
skupaj 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0

Zadetki na tekmo

prvenstvo
pokal
evropa

Nastopi

Zadetki

od tega enajstmetrovk

Avtogoli

Tekme

• 0 krat v začetni enajsterici
  • 0 krat pričel med rezervami
  • 0 krat vstopil s klopi
  • 0 krat bil zamenjan

Ko je Vid Štefanec igral je Mura

• 0 krat zmagala (Z)
  • 0 krat igrala neodločeno (N)
  • 0 krat izgubila (P)
  • razmerje zmag: 0%
  • klubsko razmerje zmag:
    (Z:466 / N:236 / P:340) 44.72 %

Časovnica dogodkov na tekmah

Legenda: zadetki, rumeni kartoni, rdeči kartoni, bil zamenjan, vstopil s klopi

• 1 - 15 min

• 16 - 30 min

• 31 - 45 min

• 46 - 60 min

• 61 - 75 min

• 76+ min
Kronološki zapisi

1 Vid Štefanec s profesionalno pogodbo (15. julij 2020)

Vid Štefanec s profesionalno pogodbo
Datum: 15. julij 2020

Takoj po dopolnitvi 15. leta, podpis pogodbe z Muro. Vid Štefanec (roj. 11. 7. 2005) je postal najmlajši nogometaš s profesionalno pogodbo v vrstah čarno-bejlih. Obetavni vezist je minulo sezono začel v selekciji U15 in na 6 tekmah dosegel 5 zadetkov. V nadaljevanju je kljub temu da je bil najmlajši, postal eden ključnih členov kadetske selekcije, za katero je v 1. SKL odigral 14 tekem in se enkrat vpisal med strelce.

Standardni član mlajših reprezentančnih selekcij je tako naslednji v vrsti domačih talentov, na katerih želi klub graditi svojo prihodnost. Pogodba velja do 30. 6. 2023.

vrh