Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Donacija iz Amerike
11. junij 1933

Mura je prejela donacijo iz Amerike. Foto: Murska Krajina, 11. junij 1933

Sport klub Mura je v preteklih dneh prejel donacijo enega od ustanoviteljev kluba Junkunca, ki sedaj živi v Chicagu. Donacija je znašala 20 ameriških dolarjev, zahvalo za njo pa so objavili v tedniku Murska Krajina.

Če bi 20 dolarjev iz leta 1933 preračunali v evre (leto 2020), bi to znašalo okrog 400 evrov.