Ge je Boštjan Zemljič?

Boštjan Zemljič, trener NK Ljutomera. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Jure Zauneker

Boštjan Zemljič je visokorasli branilec, ki je dres Mure nosil v sezoni 2002/03, ko je Kidričevo zamenjal za Mursko Soboto. Za Muro je odigral 32 tekem in dosegel 2 zadetka. Ge je Boštjan Zemljič?

"Po končani igralski karieri sem že 14 let zaposlen, seveda pa še vedno delujem v nogometu kot trener. Večino svojega časa preživim v 3. ligi, trenutno pa sem aktiven v akademiji NK Lendava kot pomočnik trenerja v selekcijo U17."

NE SPREGLEJTE

Boštjan Zemljič