Gringosi priskočili na pomoč pri čiščenju igrišča

Skupinska fotografija akterjev, ki so 13. marca 2004 pomagali pri čiščenju igrišča, Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Mursko Soboto in Fazanerijo je v preteklih dneh pokrila snežna odeja. Da bi igrišče čim bolj pripravili na naslednjo domačo tekmo proti Ljubljani so klubu na pomoč priskočili člani navijaške skupine Black Gringos in pomagali odstranjevati sneg z zelenice.

Kaj se je dogajalo na Fazaneriji si lahko ogledate v spodnji galeriji fotografij.

Pomagal je tudi traktor. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Čiščenje igrišča. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Vodja čiščenja in Murin vzdrževalec Jože Ščančar Mimi. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat