Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Humanitarna akcija Black Gringosov
20. september 2021

Humanitarna akcija Black Gringosov. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook Black Gringos

Navijaška skupina Black Gringos, ki je pred kratkim praznovala 30 let obstoja je za konec praznovanja pripravila humanitarno akcijo. V sodelovanju s klubom in Rdečim križem so nabavili in razdelili prehranske pakete za več kot 100 družin v socialni stiski. Odpeljali so tudi hrano v zavetišče za živali, niso pa pozabili niti na Materinski dom Murska Sobota. Skupna vrednost izdelkov je bila več kot 4000 evrov.

Humanitarna akcija Black Gringosov Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook Black Gringos