Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Humanitarna akcija Black Gringosov
20. september 2021

Humanitarna akcija Black Gringosov. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook Black Gringos

Navijaška skupina Black Gringos, ki je pred kratkim praznovala 30 let obstoja je za konec praznovanja pripravila humanitarno akcijo. V sodelovanju s klubom in Rdečim križem so nabavili in razdelili prehranske pakete za več kot 100 družin v socialni stiski. Odpeljali so tudi hrano v zavetišče za živali, niso pa pozabili niti na Materinski dom Murska Sobota. Skupna vrednost izdelkov je bila več kot 4000 evrov.

Humanitarna akcija Black Gringosov Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook Black Gringos