Kako so igrali muraši proti Čardi?

Prihod igralcev na igrišče. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Matjaž Vöröš

Pokalni obračun murašev je za nami. Nogometni praznik v Martjancih proti Čardi se je končal z zmago črno-belih, ki so slavili z 0:3. Znova vas vabimo, da ocenite črno-bele. Kako so igrali? Kdo si zasluži najvišjo in kdo najnižjo oceno?

Ocenjevanje služi za izbor najboljšega posameznika Mure v sezono 2023/24.

Kako so igrali?

Vabimo vas k ocenjevanju murašev na tekmi proti Čardi (7. marec 2024). Ocenjujete tako, da jim date oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še lahko trenerja Antona Žlogarja in glavnega sodnika Nejca Gergiča.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 8. marca, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 70.