Mura je prejela pismo kraljeve administracije

Pogled na zgradbo vodstva kraljevine Jugoslavije v Beogradu. Foto: secanja.com

Mura je v obdobju med obema vojnama bila zelo naklonjena Jugoslaviji in kralju. Prejela je več pohval in pisem pa tudi stadion v Fazaneriji nosi ime stadion Viteškega kralja Aleksandra I. Zedinitelja.

Po občnem zboru, 10. marca 1936, je klub poslal vdanostno brzojavko Njegovemu veličanstvu in prejel sledeč odgovor Ministra fizičkog vaspitanja naroda, dr. Rogiča: "Najtoplije zahvaljujem na pozdravima koje ste mi uputili sa Vaše glavne godišnje skupštine in želim Vam i u buduče mnogo uspeha u sportskom radu."

IZ MEDIJEV