Murašice s Severno-Irsko ekipo Glentoran Women FC

Trenutek, ko je bila izžrebana naša ekipa. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: zaslonski posnetek UEFA

Črno-bele so z žrebom v švicarskem Nyonu dobile nasprotnice v septembrskih kvalifikacijah UEFA Lige prvakinj. Slovenske prvakinje morajo za preboj v drugi krog kvalifikacij dobiti dve tekmi.

"Črno-bele" se bodo v polfinalu skupine 6 kvalifikacij pomerile s severno irsko ekipo Glentoran Women FC. Če murašice preskočijo prvo oviro, jih v finalu čakajo zmagovalke dvoboja med ciprsko ekipo Apollon Ladies FC in armensko ekipo Pyunik Women. Enajstkratne slovenske prvakinje so bile pred žrebom uvrščene v skupino nosilk.

Domačin turnirja je ciprska ekipa Apollon Ladies FC.

Pari prvega kroga kvalifikacij za ligo prvakinj 2024/25. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: zaslonski posnetek parov - UEFA