Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Muri denar za obnovo igrišča
25. avgust 1951

Nogometna zveza Slovenije je prejela od Športne stave iz Beograda pripadajočo vsoto denarja, ki ga je razdelila nekaterim našim klubom za gradnjo oz. obnovo svojih igrišč. Denar so dobili sledeči klubi: Branik, Kladivar, Železničar Ljubljana, Mura, Železničar Nova Gorica, Odred, Sloga, Nafta in Rudar Trbovlje.

IZ MEDIJEV