Murina stojnica na Miklošovon senji

Murina stojnica na Miklošovon senji leta 2023. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook NŠ Mura

Tako kot vsako leto se je Mura tudi letos predstavila na Miklošovon senji. Imela je svojo stojnico z artikli, ob enih popoldne pa so jih obiskali tudi nogometaši Mure.

Miklošovo senje je letos potekalo v hladnem in pravem zimskem vremenu, saj je v noči na 6. december pokrajino ob Muri pobelil sneg.

Stojnica z Murinimi artikli. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook NŠ Mura

Kai Cipot (levo) in Klemen Pucko (desno) z obiskovalcema na Miklošovon senji. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar