Priprave: Norčič in Potočnik odhajata

Po krajšem odmoru so se pričeli pripravljati tudi nogometaši za še uspešnejši start v spomladanskem tekmovanju. Igralci prvega moštva NK Sobota so do nedavnega trenirali v telovadnici, v nedeljo pa so se prvič srečali na prostem. Prijateljska tekma med A in B moštvom tega kluba se je končala z rezultatom 3:3.

Če bodo vremenske razmere dopuščale, bodo igralci Sobote imeli odslej treninge na prostem, do začetka tekmovanja za prvenstvo v SCL pa imajo v programu 6 prijateljskih srečanj, med njimi nekaj tekem z renomiranimi nasprotniki iz soseščine. Kot kaže, bo I. moštvo Sobote spomladi nastopalo v pomlajeni postavi, vendar se bodo pri pomlajevanju naslonili izključno na lastne vrste in vključili v moštvo par novih nadarjenih igralcev.

Izpisnico iz kluba sta dobila dosedanja igralca I. moštva Ludvik Norčič in Boris Potočnik, ki bi naj nogometno pot nadaljevala pri kranjskem Triglavu.