S kamero na prekmursko - štajerskem derbiju

Pirotehnični vložek pred glavnim vhodom. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Prekmursko - štajerski derbi je za nami. Še devetič v obdobju samostojne Slovenije se je končal z začetnim izidom 0:0. Po uradnih podatkih je tekmo spremljalo 2550 gledalcev, ker je nekoliko manj kot je bil v preteklosti običaj na tekmah med tema dvema nasprotnikoma.

Svoje sta dodali še obe navijaški skupini z zdaj že standardnimi zbadljivkami z ene in druge strani. Nekaj utrinkov dogajanja na in ob igrišču prinašamo na fotorgrafijah in videih.

Prihod Black Gringosov proti stadionu. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Viole sprva niso želele v prostor za gostujoče navijače. Po posredovanju policije in varnostnikov so nato to vseeno storile. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Gringosi so odvrgli baklo na igrišče s čimer bodo klubu pridelali novo kazen. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Ogrevanje v polčasu. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Igralci čakajo na pričetek drugega polčasa. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Pozdrav po koncu tekme. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Kako so igrali?

Vabimo vas k ocenjevanju murašev na prekmursko - štajerskem derbiju (26. november 2023). Ocenjujete tako, da jim date oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še lahko trenerja Vladimirja Vermezovića in glavnega sodnika Martina Matošo.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 28. novembra, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 70.