Ljubim Muro nisem kriv, ljubil jo bom dokler sem živ.

Tomislav Glavan je nova moč v napadu Mure

Športni direktor Knut Schulz in Tomislav Glavan. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si

Četrti novinec čarno-bejlih v tem poletju je hrvaški napadalec Tomislav Glavan. Enaindvajsetletnik se je v preteklih dneh mudil na preizkušnji v Fazaneriji, kjer je skozi treninge in pripravljalne tekme s svojo zavzetostjo in pristopom prepričal trenerja Ivana Kurtušića, da mu ponudi mesto v ekipi.

Glavana odlikujeta predvsem fizična moč in odlična igra z glavo. V mlajših selekcijah je nosil dres Istre, nato se kalil pri NK Zrinski Osječko 1664, v lanski sezoni pa je branil barve hrvaškega drugoligaša Opatije.

Z Muro je podpisal dveletno pogodbo, klub pa verjame, da bo z nadaljnjim delom in razvojem pomemben člen napada v prihajajoči sezoni.

Soustvarjajte NK Mura skozi čas

Imate fotografijo s tekme, Murinega dogodka, Murine zgodovine ...? Pošljite nam jo na [email protected]. Objavili jo bomo v skladu z uredniško politiko, ki je zapisana v Politiki zasebnosti.

Podprite nas

Če vam je naše delo všeč in bi nas radi pri tem podprli lahko to storite v klikom na spodnji gumb. Sredstva bodo v celoti namenjena za doseganje ciljev društva NK Mura skozi čas. Hvala. Več o donacijah. | Več o projektu NK Mura skozi čas.

Komentarji (0)