V pričakovanju Murine nouči

Jumbo plakati, ki jih zasledimo po mestu in ki vabijo na Murino nouč. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

V soboto, 18. maja nas čaka zaključek sezone 2023/24. Muraši se bodo ob 15.00 pomerili z Rogaško, čaka nas pa tudi Murina nouč. Pričela se bo ob 14.00 v šotoru pred glavnim vhodom. Nastopili bodo Blue Planet, Cardboard, Leopold I, Vlado Kreslin, Magnifico, Ka te trga in DJ Hari. Imetniki sezonskih vstopnic imajo prost vstop, vsi ostali pa si lahko vstopnice zagotovijo v predprodaji po 17 evrov. Vstopnica omogoča tudi brezplačen ogled tekme.

Murina nouč je še eden izmed dogodkov ob praznovanju stoletnice SK Mure. Dogodek je bil marketinško precej oglaševan, tako po medmrežju kot po mestu. Na nouč vabijo tudi veliki jumbo plakati, ki jih srečujemo po Murski Soboti.

14:00 - 15:00 - Blue Planet
15:00 - 16:45 - Mura : Rogaška
18:30 - 19:30 - Cardboard
20:00 - 21:30 - Vlado Kreslin
22:00 - 23:30 - Magnifico
00:00 - 01:00 - Ka te trga
01:00 - 02:00 - DJ Hari

Med premori izvajalcev bo za glasbo skrbel DJ Hari.

Prizorišče bo v šotoru na parkirišču zraven igrišča z umetno travo. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Vabilo na Murino nouč. Plakat je zalepljen pri vhodu v Murin bar na stadionu. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Murina nouč 2024. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NŠ Mura

Program Murine nouči. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NŠ Mura