Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Z donacijami zbrali 2251 dinarjev
1. februar 1931

Na maškeradi, ki je bila 1. februarja 1931, so zbrali 2251 dinarjev, ki jih bodo namenili za delovanje kluba. Če bi znesek preračunali v evre in upoštevali inflacijo od leta 1931, bi za današnje razmere (2020), to znašalo okrog 600 evrov.

Med največjimi donatorji so bili Fany Schweinhammer, Vincenc Arvai, Aladar Fürst, dr. Ormož Brodar in Oton Cvetko, ki so darovali po 100 dinarjev.

IZ MEDIJEV