Alan Mesarič
Alan Mesarič v letu 1997.
Foto: Franc Bobovec
Datum rojstva
14. februar 1978
Spol
moški
Država
Igralni položaj
sredina
Številka dresa
Prvi nastop

24. november 1996 (pred 27 leti), 1. slovenska nogometna liga 96/97

Mura : Koper 1 : 0

Zadnji nastop

30. maj 2004 (pred 20 leti), Si.Mobil Vodafone liga 2003/2004

Mura : Maribor Pivovarna Laško 2 : 1

Starost ob debiju
leta: 18, meseci: 9, dnevi: 10
Alan Mesarič, pozimi 1997

Alan Mesarič - statistični parametri

Prikaz nastopov in zadetkov razdelan po sezonah in tipu tekme (prvenstvo, pokal ...).

Vse tekme igralca/igralke. Po posameznih tekmah so prikazani podatki kot so prvih 11, pričetek na klopi, vstop v igro, zamenjava, zadetek ... Statistika je razdelana tudi po tipu tekme (prvenstvo, pokal, evropa).

Nastopi in zadetki razdelani po posameznih klubih. Kateremu klubu je igralec/igralka dal/a največ ali najmanj golov, ter proti komu je največkrat nastopil/a?

V katerih minutah igralec/igralka najpogosteje dosega zadetke, vstopa v igro, prejema kartone ...