Celje

Moška ekipa

celje_logo.png

vsa imena kluba
Biostart Publikum, Celje, CMC Publikum, Kladivar, Protonavto Publikum, Publikum, Publikum Celje

država

Slovenija

Legenda: Z (zmage), N (neodločeni), P (porazi), + (dani goli), - (prejeti goli), +/- (gol razlika)

nivo tekmovanja Z N P + - +/- skupaj tekem
1. liga 28 19 35 107 120 -13 82
3. liga 4 4 8 28 43 -15 16
pokal Slovenije 3 0 8 26 35 -9 11
prijateljska tekma 2 1 4 13 24 -11 7
SKUPAJ 37 24 55 174 222 -48 116

Statistika

Najvišje zmage in porazi ter vse medsebojne tekme razdeljene po prvenstvu, pokalu, prijateljskih/pripravljalnih tekmah, številu gledalcev ...

Mura: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Celje: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Vsi igralci/igralke, ki so bili člani/članice Mure in igrali/e proti ekipi: Celje. Bili so tudi člani/članice slednje ekipe in igrali/e proti Muri.