Elan Novo mesto

Elan, Krka, Krka Novoterm, Novo mesto, Studio D Novo Mesto

država

Slovenija

Legenda: Z (zmage), N (neodločeni), P (porazi), + (dani goli), - (prejeti goli), +/- (gol razlika)

nivo tekmovanja Z N P + - +/- skupaj tekem
1. liga 6 1 0 21 4 17 7
2. liga 3 1 3 11 9 2 7
pokal Slovenije 1 0 0 8 0 8 1
SKUPAJ 10 2 3 40 13 27 15

Statistika

Najvišje zmage in porazi ter vse medsebojne tekme razdeljene po prvenstvu, pokalu, prijateljskih/pripravljalnih tekmah, številu gledalcev ...

Mura: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Elan Novo mesto: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Vsi igralci/igralke, ki so bili člani/članice Mure in igrali/e proti ekipi: Elan Novo mesto. Bili so tudi člani/članice slednje ekipe in igrali/e proti Muri.