I. SSK Maribor

Branik, Maribor, Polet

država

Slovenija

Legenda: Z (zmage), N (neodločeni), P (porazi), + (dani goli), - (prejeti goli), +/- (gol razlika)

nivo tekmovanja Z N P + - +/- skupaj tekem
1. liga 3 1 13 19 50 -31 17
2. liga 0 0 4 4 14 -10 4
3. liga 0 0 7 10 40 -30 7
pokal Slovenije 1 0 5 9 32 -23 6
prijateljska tekma 6 2 24 72 129 -57 32
SKUPAJ 10 3 53 114 265 -151 66

Statistika

Najvišje zmage in porazi ter vse medsebojne tekme razdeljene po prvenstvu, pokalu, prijateljskih/pripravljalnih tekmah, številu gledalcev ...

Mura: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

I. SSK Maribor: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Vsi igralci/igralke, ki so bili člani/članice Mure in igrali/e proti ekipi: I. SSK Maribor. Bili so tudi člani/članice slednje ekipe in igrali/e proti Muri.