Ljubljana

Moška ekipa

NK Ljubljana

vsa imena kluba
AM Cosmos Ljubljana, Eurospekter Ljubljana, Ljubljana, Železničar Ljubljana, Železničar Oscar, ŽŠK Hermes

država

Slovenija

Legenda: Z (zmage), N (neodločeni), P (porazi), + (dani goli), - (prejeti goli), +/- (gol razlika)

nivo tekmovanja Z N P + - +/- skupaj tekem
1. liga 6 8 10 32 29 3 24
3. liga 3 0 10 19 38 -19 13
pokal Slovenije 1 1 0 4 3 1 2
prijateljska tekma 0 1 1 2 7 -5 2
SKUPAJ 10 10 21 57 77 -20 41

Statistika

Najvišje zmage in porazi ter vse medsebojne tekme razdeljene po prvenstvu, pokalu, prijateljskih/pripravljalnih tekmah, številu gledalcev ...

Mura: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Ljubljana: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Vsi igralci/igralke, ki so bili člani/članice Mure in igrali/e proti ekipi: Ljubljana. Bili so tudi člani/članice slednje ekipe in igrali/e proti Muri.