Rudar Trbovlje

Amater Trbovlje, Oria Rudar Trbovlje

država

Slovenija

Legenda: Z (zmage), N (neodločeni), P (porazi), + (dani goli), - (prejeti goli), +/- (gol razlika)

nivo tekmovanja Z N P + - +/- skupaj tekem
1. liga 7 1 3 18 20 -2 11
3. liga 4 3 10 31 48 -17 17
pokal Slovenije 0 0 1 1 2 -1 1
prijateljska tekma 1 0 1 5 4 1 2
SKUPAJ 12 4 15 55 74 -19 31

Statistika

Najvišje zmage in porazi ter vse medsebojne tekme razdeljene po prvenstvu, pokalu, prijateljskih/pripravljalnih tekmah, številu gledalcev ...

Mura: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Rudar Trbovlje: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Vsi igralci/igralke, ki so bili člani/članice Mure in igrali/e proti ekipi: Rudar Trbovlje. Bili so tudi člani/članice slednje ekipe in igrali/e proti Muri.