Slovan

Borec, Set Vevče, Slovan Mavrica, Svoboda vzhod Ljubljana

država

Slovenija

Legenda: Z (zmage), N (neodločeni), P (porazi), + (dani goli), - (prejeti goli), +/- (gol razlika)

nivo tekmovanja Z N P + - +/- skupaj tekem
1. liga 7 1 3 25 14 11 11
3. liga 3 2 6 19 18 1 11
SKUPAJ 10 3 9 44 32 12 22

Statistika

Najvišje zmage in porazi ter vse medsebojne tekme razdeljene po prvenstvu, pokalu, prijateljskih/pripravljalnih tekmah, številu gledalcev ...

Mura: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Slovan: Vsi igralci/igralke, ki so igrali/e na medsebojnih tekmah in njihova statistika (nastopi, zadetki ...).

Vsi igralci/igralke, ki so bili člani/članice Mure in igrali/e proti ekipi: Slovan. Bili so tudi člani/članice slednje ekipe in igrali/e proti Muri.