Avtoceste do pokalnega naslova ni

Novinarska konferenca pred polfinalnima pokalnima tekmama. Od leve: Špela Kolbl, Vladimir Kokol, Anton Žlogar in Sandi Nuhanović. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

V klubskih prostorih je potekala novinarska konferenca pred pokalnima tekmama moške in ženske ekipe Mure. Nogometašice Mure se bodo jutri ob ob pol petih popoldne pomerile z Olimpijo, ob dvajsetih zvečer pa bo še moški obračun med Muro in Rogaško.

V mikrofon so spregovorili Špela kolbl, Sandi Nuhanovič in oba trenerja, Vladimir Kokol ter Anton Žlogar. Vsi so bili zelo previdni v svojih izjavah, zavedajoč se, da gre za eno tekmo v kateri se lahko zgodi marsikaj. Žlogar je še posebej poudaril, da avtoceste do naslova ni in da so vse ekipe, ki so se uvrstile v polfinale zelo kvalitetne.

Poslušajte kaj so povedali akterji.