Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Black Gringosi so se poklonili svojim pokojnim članom
10. september 2021

Navijaška skupina Black Gringos se je poklonila svojim pokojnim članom. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook Black Gringos

Danes so predstavniki navijaške skupine Black Gringos in kluba na soboškem pokopališču položili venec ter prižgali dve sveči in dve bakli za vse pokojne člane navijaške skupine Black Gringos.