Brazilki se poslavljata od Mure

De Jesus Matos in Enjibadze. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Boštjan Rous

Josilene De Jesus Matos in Thalita Ellen Silva Bomfim nista več članici Mure. Brazilski nogometašici sta zaključili svojo epizodo v Murski Soboti, v klubu bo v prihodnje več pozornosti namenjene domačim oziroma slovenskim nogometašicam.

Josilene De Jesus Matos je za Muro odigrala 24 tekem in dosegla 17 zadetkov. Enako število tekem je odigrala tudi Thalita Ellen Silva Bomfim, ki je pa dosegla 5 zadetkov.