Črno-beli proti vijoličastim - kako so igrali?

Gledalci na derbiju Mura : Maribor. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Prekmursko - štajerska klasika na Fazaneriji se je končala brez zadetkov. Kako bi ocenili črno-bele? Kako so igrali?

Ocenjevanje služi za izbor najboljšega posameznika Mure po mnenju obiskovalcev NK Mura skozi čas. Je anonimno in brezplačno.

Kako so igrali?

Vabimo vas k ocenjevanju murašev na prekmursko - štajerskem derbiju (26. november 2023). Ocenjujete tako, da jim date oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še lahko trenerja Vladimirja Vermezovića in glavnega sodnika Martina Matošo.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 28. novembra, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 70.