Darjan Slavic prevzel Radomlje

Darjan Slavic je v Kopru drugič vodil Muro. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Z mesta trenerja mladinske ekipe Mure se poslavlja Darjan Slavic. Nekdanji kapetan Mure se je lotil prvega samostojnega izziva - prevzel je člansko ekipo Radomelj.

Slavic je nekdanji član mlajših selekcij Mure, članski igralec, kapetan, pomočnik trenerja, trener mlajših selekcij in začasni trener članske ekipe Mure. Vodil jo je letos poleti pred prihodom Vermezovića.

Za Muro je odigral 116 tekem in dosegel 17 zadetkov. Člansko ekipo je samostojno vodil na štirih tekmah.

Vso srečo.

NE SPREGLEJTE