Muraši z Rogaško, murašice z Olimpijo

Polfinalna para pokala Pivovarna Union. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nzs.si

Opravljen je bil žreb polfinala pokala Pivovarna Union. Mura bo predvidoma 24. aprila gostila Rogaško. Drugi par je Gorica : Beltinci Klima Tratnjek. Zmagovalca se bosta pomerila v finalu, ki bo 24. maja.

NZS je izžrebala še pare polfinala ženskega pokala. Murašice se bodo na domačih tleh pomerile z Olimpijo. Drugi par je Ljubljana : Drava Ptuj. Tekmi bi naj bili v četrtek, 25. aprila.