Dekleta pričnejo 1. julija

Sprejem državnih in pokalnih prvakinj pri BTC-ju v Murski Soboti (25. maj 2024). Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Boštjan Rous

Za razliko od fantov so murašice še vedno na zasluženem dopustu. Varovanke trenerja Vladimira Kokola se bodo zbrale 1. julija. Zaenkrat je znano, da je ekipo zapustila Slovakinja Tereza Bednarova, ki je črno-beli dres nosila v spomladanskem delu minule sezone. Potrjenih prihodov še ni.

Murašice bodo znova igrale v kvalifikacijah za ligo prvakinj. Žreb bo 5. julija v Nyonu.

NE SPREGLEJTE

Tereza Bednarova