Doj se prosi - E27

Nova epizoda podcasta Doj se prosi prinaša novega gosta, z ustvarjalci je bil Ali, ki ga poznamo kot enega glavnih obrazov navijaške skupine Black Gringos. Zakaj tako masovno gostovanje v Sežani? Kaj lahko od Black Gringosov pričakujemo v prihodnje? Kaj se je spremenilo, da tribuna izgleda vse bolje? So spori, ki so se pred časom pojavili dokončno pozabljeni? Na vsa ta vprašanja dobimo odgovore iz prve roke. Ustvarjalci se dotaknejo gostovanja v Sežani in razglabljajo zakaj je podaja Mirlinda Dakuja do Mihaela Klepača vredna dveh zadetkov. Gančani? Dobro opozorilo za v prihodnje. Vse to in še več, v novi epizodi podcasta Doj se prosi.