Doj se prosi - E41

V 41. epizodi podcasta Doj se prosi je govora o tekmi z Olimpijo, kjer se dotaknejo fanatične borbe čarno-bejlih, premiernega zadetka Nika Kasala, sodniških odločitev gospoda iz Spodnjega Dupleka, obnašanja gostujočega trenerja po tekmi in tega, da je Mura pod Dejanom Grabićem dobila dva derbija zapored. Kako pomembna je reprezentančna pavza, ki prihaja? Zakaj so po mnenju Roberta Balantiča Domžale ravno pravšnji naslednji nasprotnik? Vse to in še več v novi epizodi Doj se prosi.