Doj se prosi - E68

V 68. epizodi podcasta Doj se prosi so se Jernej, Robert in Smiljan dotaknili zadnjih dveh tekem Mure, ki sta prinesli več kot prepotrebnih šest točk. Toda ni le točkovni izkupiček ta, ki ga je dobila Mura. Dobili smo tudi Ščernjaviča, Raduho, Jovićevića. So prav oni "zmagovalci" zadnjih dveh tekem? Navijači so znali nagraditi borbenost nogometašev, zakaj bo v Fazaneriji večinoma večjega aplavza deležna "klizačka" kot "dobro preigravanje"? Še nekaj krogov nazaj je bilo tretje mesto kot znanstvena fantastika, zdaj so muraši zadaj zgolj pet točk. Kakšna so pričakovanja pred zadnjim krogom v Celju? Vse to in še več v novi epizodi podcasta Doj se prosi!