Konec nogometa za leto 2023

Niko Kasalo in Amadej Maroša po doseženem zadetku. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Loris Cipot/Fotolens

NZS je sporočila, da je zaradi vremenskih razmer tekme 20. kroga prestavila na pomlad. Mura bi morala v nedeljo 17. decembra gostovati v Celju. Tekma bo odigrana spomladi. Črno-beli se bodo tako predčasno odpravili na počitek in božično novoletne praznike.

V soboto 16. decembra bosta odigrani le še preloženi tekmi med Rogaško in Aluminijem ter Celjem in Koprom.

Mura je jesenski del končala na šestem mestu.