Doj se prosi - E82

V 82. epizodi podcasta Doj se prosi se Matjaž, Robert, Smiljan in tokratni gost Andrej Bedek dotaknejo tekme z Domžalami. Kako pomembna je bila ta zmaga? Je bila to ena najboljših partij Amadeja Maroše v Murinem dresu? Kaj je najbolj fasciniralo Roberta pri Maroševi predstavi (ne, ni podaja in ne zadetek)? Govora je seveda tudi o pokalnem dvoboju s Koprom in tekmi s Celjem. Beseda nanese tudi na turškega milijonarja, ki se ga povezuje s čarno-bejlimi, Robert postreže s kar nekaj zanimivimi informacijami. Vse to in še veliko zanimivega v novi epizodi podcasta Doj se prosi!