Mura je v polfinalu! Kako so igrali muraši?

Muraši se veselijo preboja v polfinale pokala Pivovarna Union. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: zaslonski posnetek Sportklub

Nogometaši Mure so v četrtfinalu pokala Pivovarna Union po enajstmetrovkah izločili Koper in se veselijo preboja v polfinale. Po rednem delu in podaljšku se je tekma končala 1:1, končni izid po enajstmetrovkah pa je bil 5:6 za črno-bele.

Čestitke murašem, vas pa vabimo, da jih ocenite!

Kako so igrali?

Ocenite muraše na pokalni tekmi proti Kpru (3. april 2024). Kako so igrali? Ocenjujete tako, da jim podelite oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še trenerja Antona Žlogarja in glavnega sodnika Martina Matošo.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 4. aprila, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 77.